aktualności

Biuletyn upowszechniający

W związku z zakończeniem realizacji projektu "Uczelnie bez granic - budowa powiązań pomiędzy technicznymi uczelniami z Opola i Ostrawy” serdecznie zachęcamy do lektury biuletynu upowszechniającego projekt.

Do pobrania: biuletyn


Polsko-czeska majówka w II Kampusie Politechniki Opolskiej – galeria zdjęć
Utworzono: 22/05/2013

Informujemy, że na stronie internetowej www.po.opole.pl dostępna jest galeria zdjęć z polsko-czeskiej majówki, która odbyła się w II Kampusie Politechniki Opolskiej w dniu 9 maja 2013 r.


Wizyta studyjna do Czech – galeria zdjęć
Utworzono: 02/05/2013

Informujemy, że na stronie internetowej www.po.opole.pl dostępna jest galeria zdjęć z wizyty studyjnej do Czech, która odbyła się w terminie 25-26 kwietnia 2013 r.


Zaproszenie do udziału w polsko-czeskiej majówce
Utworzono: 19/04/2013

Zapraszamy wszystkich pracowników Politechniki Opolskiej wraz z rodzinami oraz przedstawicieli partnerskiej uczelni VSB-TU Ostrava do udziału w polsko-czeskiej majówce organizowanej terenie II Kampusu Politechniki Opolskiej w dniu 9 maja 2013 r. Uroczyste otwarcie imprezy zaplanowano na godzinę 13:00. Więcej...


Wizyta studyjna do Czech pracowników Politechniki Opolskiej
Utworzono: 16/04/2013

Miło nam poinformować, że pierwszym z zadań realizowanych w ramach projektu będzie wizyta studyjna 30 przedstawicieli Politechniki Opolskiej w Czechach. Termin wyjazdu przewidziano na 25-26 kwietnia 2013 r.

W ramach wizyty uczestnicy wezmą udział w konferencji pn. „Dzień wykładów – Prezentacja miejsc pracy VŠB TU Ostrava zbudowanych ze wsparciem funduszy UE”, organizowanej pod patronatem Prorektora ds. Nauki i Badań VŠB TU Ostrava prof. Ing. Bohumíra Strnadela, DrSc. Planowane jest również zwiedzanie Muzeum Górnictwa w Ostrawie oraz wyjazd do zamku Hradec nad Moravicí.

Jesteśmy przekonani, że ustalony program wizyty pozwoli nie tylko na zapoznanie się z czeskimi tradycjami i zwyczajami, ale też przyczyni się do wymiany doświadczeń oraz do nawiązania przyjaźni polsko-czeskich.


Wizyta studyjna do Polski przedstawicieli VŠB TU Ostrava
Utworzono: 16/04/2013

Wizyta studyjna przedstawicieli partnerskiej uczelni technicznej z Ostrawy została zaplanowana na 9-10 maja 2013 r. Wśród atrakcji przewidzianych w ramach pobytu gości w Polsce znajdą się:

  • udział w uroczystości promocji doktorskich organizowanej w I Kampusie Politechniki Opolskiej przy ulicy Mikołajczyka,
  • prezentacja Politechniki Opolskiej oraz zakątków Opolszczyzny,
  • udział w polsko-czeskiej majówce w II Kampusie Politechniki Opolskiej,
  • spacer po Opolu,
  • wycieczka po zakątkach Opolszczyzny, w tym zwiedzanie kompleksu parkowego przy Pałacu w Mosznej.

Liczymy na to, że spotkanie w ramach komplementarnej wizyty studyjnej przedstawicieli partnerskiej uczelni polsko-czeskiej wpłynie na zacieśnienie więzi i utrwalenie międzyuczelnianych kontaktów polsko-czeskich.

Copyright © 2013 Politechnika Opolska | Biuro Funduszy Strukturalnych